Rekonstrukciniai darbai

Rekonstrukciniai darbai – tai darbai, kurie gali pakeisti patalpų planą, pagerinti jų kokybę ir patogumą. Jie atliekami komerciniams, kultūros paveldo, visuomeniniams, gyvenimosios ar kitų paskirčių pastatams. Šie gali būti pertvarkomi iš esmės arba jiems atliekami kosmetinės paskirties darbai.

Norint kokybiškai atlikti rekonstrukcinius darbus (keisti statinio planą, pertvarkyti patalpas ir pan), reikia specifinių, profesionalumo ir ypatingo atidumo reikalaujančių žinių. Mes – UAB „Taupalda“, siūlome pilną rekonstrukcijos darbų paketą. Kreipkitės, jeigu norite pritaikyti esamas patalpas kitiems poreikiams, pakeisti jų išplanavimą, sustiprinti ar pakeisti konstrukcijas ir kardinaliai pagerinti gyvenimo kokybę.

Kokį darbą atliekame?

Mes atliekame tokius darbus, kaip:

🟨 Angų durims ir langams pjovimas;

🟨 Sąramų, konstrukcijų gamyba ir montavimas;

🟨 Statinių, fasadų, stogų, sienų griovimas – demontavimas;

🟨 Erdvių atskyrimas ir sujungimas;

🟨 Sienų plytelių, grindų ardymas;

🟨 Ir dar daugiau.

Visus aukščiau išvardintus darbus atliekame individualiuose namuose, kultūros paveldo statiniuose, senuose butuose, mansardose, gamybinėse ir bet kurios kitos paskirties patalpose.

UAB „Taupalda“ – geriausias pasirinkimas jums

Kodėl verta rinktis mūsų įmonę? Visų pirma, turime didžiulę patirtį dirbant su įvairaus dydžio statiniais, todėl esame patikimi, atsakingi ir patyrę. Naudojame šiuolaikines statybos technologijas, aukštos kokybės įrangą ir medžiagas. Visuomet stengiamės pranokti lūkesčius, nuolat tobulėti įgyvendinant nestandartinius sprendimus ir lanksčiai reaguojame į kiekvieno kliento pageidavimus.

Visa tai lemia geriausias atliekamų darbų ypatybes, statinių bei jų konstrukcijų patvarumą ir ilgaamžiškumą!

Dirbame visoje Lietuvoje!

Susisiekite:  

El. paštu: info@taupalda.lt

Telefonu: +370 689 06666

Susisiekite dabar

Originalumas, vadovų patirtis ir vizija, yra sėkmingo darbo šaltinis.

Susisiekite ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą jums.

Laukiame užklausos

Siųsti užklausą

Patenkinti klientai

Mes suprantame, kad kūrybingumas ir sąžiningumas planuojant verslo strategiją, tobulėjimas ir išmanymas, kaip teikti kokybiškesnes nei kitų paslaugas, gali padėti atitikti klientų interesus ir įgyvendinti drąsias, nekasdieniškas idėjas.
Asset 32@4x
Asset 32@4x