Metalo konstrukcijų montavimas, virinimas

Metalo konstrukcijos – tai patikimas, modernus sprendimas civilinės ar pramoninės inžinerijos objektų statybose. Jos pasirenkamos tuose objektuose, kuriuose reikalingos aukščiausio standarto tvirtumo, saugumo garantijos. Laimei, šiuolaikiški architektūriniai sprendimai ir technologijos leidžia jas įgyvendinti! UAB „Taupalda“ vykdo metalo konstrukcijų montavimo darbus ir metalo konstrukcijų virinimo darbus.

Mūsų komanda atlieka įvairaus sudėtingumo ir tipo metalų konstrukcijų montavimo darbus. Montuojame skirtingo sudėtingumo konstrukcijas ir jų dalis, tokias kaip:

🟨 Santvaras;

🟨 Kolonas;

🟨 Spragotas kolonas;

🟨 Sijas;

🟨 Teritorijos aptvėrimo komplektus;

🟨 Laiptasijas;

🟨 Įvairius statybinius metalo profilius;

🟨 Kitas metalo konstrukcijas ir gaminius;

🟨 Statybines, pramonės, civilinių pastatų metalo konstrukcijas;

🟨 Lengvas metalų konstrukcijas;

🟨 Nestandartines metalų konstrukcijas.

Esame pajėgūs sumontuoti ir suvirinti dideles metalo konstrukcijas. Profesionalių, ambicingų ir nuolat tobulėjančių mūsų įmonės darbuotojų bei nuolatinių investicijų į nuosavą modernią, aukščiausią kokybę atitinkančią įrangą dėka galime garantuoti efektyvų gamybos valdymą. Tai mums padeda išvengti nenumatytų metalo konstrukcijų virinimo darbų vėlavimo ir garantuoti greitį, aukščiausią kokybę ir efektyvumą.

Dirbame visoje Lietuvoje!

Susisiekite:  

El. paštu: info@taupalda.lt

Telefonu: +370 689 06666

Susisiekite dabar

Originalumas, vadovų patirtis ir vizija, yra sėkmingo darbo šaltinis.

Susisiekite ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą jums.

Laukiame užklausos

Siųsti užklausą

Patenkinti klientai

Mes suprantame, kad kūrybingumas ir sąžiningumas planuojant verslo strategiją, tobulėjimas ir išmanymas, kaip teikti kokybiškesnes nei kitų paslaugas, gali padėti atitikti klientų interesus ir įgyvendinti drąsias, nekasdieniškas idėjas.
Asset 32@4x
Asset 32@4x