Griovimo ir demontavimo darbai

Pastatų griovimas – tai įvairios paskirties pastatų išardymo darbai. Liaudies išmintis byloja, kad griauti yra lengviau, negu statyti. Vis dėlto, griovimo darbas reikalauja ne ką mažiau žinių, įgūdžių ir profesionalumo lyginant jį su statybos darbais. Taip pat griovimo darbams reikalinga šiuolaikinė ir pažangi griovimo technika, aukštą kvalifikaciją turinti komanda.

Negana to, griovimo ir demontavimo darbų vietoje privalo būti paisoma šių darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų: teritorija turi būti aptverta, kad į ją nepatektų ir griovimo metu nenukentėtų pašaliniai asmenys, turi būti nustatomos pavojingos zonos ir apribojamas darbuotojų patekimas į pavojingas zonas.

Pastatų griovimui įprastai naudojama sunkioji technika – ekskavatoriai ilgąja strėle su hidraulinėmis žirklėmis ir trupintuvais bei ekskavatoriai su hidrauliniu plaktu, kuri labai greitai ir efektingai sukarpo pačias

Su šiuolaikine specialiąją griovimo technika galima išgriauti net ir labai didelius pramoninius pastatus. Technika yra pritaikyta dirbti įvairiomis, net labai sudėtingomis demontavimo sąlygomis, pavyzdžiui, ankštose vietose cechų viduje ar šalia kitų pastatų.

Kokie yra pastatų ardymo ir griovimo darbai?

UAB „Taupalda“ vykdo pastatų ardymo ir griovimo darbus tokiais etapais:

🟨 Pastatų paruošimas griovimui;

🟨 Išorės inžinerinių tinklų atjungimas;

🟨 Griovimo darbų eiliškumo nustatymas;

🟨 Griovimo darbų būdo parinkimas, mechanizmų parinkimas;

🟨 Esamų konstrukcijų pjaustymas ir skaldymas;

🟨 Išardytų konstrukcijų arba jų dalių nukėlimas ir transportavimas;

🟨 Statybinių atliekų nuleidimas žemyn, pakrovimas į autotransportą ir transportavimas;

🟨 Statinių griovimas šalia esamų pastatų;

🟨 Darbo saugos ypatumai griaunant statinius;

🟨 Statybinių atliekų utilizavimas.

Nugriovus statinį, pastatų griovimo darbai tuo nesibaigia. Po griovimo lieka statybinis laužas, daug statybinių atliekų. Griovimo aikštelėje likęs statybinis laužas, betono duženos, kai kurios kitos atliekos paprastai išvežamos perdirbimui į skaldą. 

Perdirbimui netinkamos statybinės atliekos išvežamos utilizacijai. Po visų atliktų griovimo, smulkinimo ir utilizavimo darbų turi būti išvaloma ir sutvarkoma buvusio statinio teritorija.

Mes atliekame plataus profilio pastatų griovimo, ardymo, demontavimo darbus mechanizuotu arba rankiniu būdu. Demontuojame pamatus. Išvežame statybinį laužą, išpjauname nereikalingus, senus medžius, išlyginame, sutvarkome teritoriją po darbų. Galime išvežti tik statybinį laužą, susikaupusį po remontų!

Dirbame greitai ir profesionaliai, turime didelę patirtį. 

Dirbame visoje Lietuvoje!

Susisiekite:  

El. paštu: info@taupalda.lt

Telefonu: +370 689 06666

Susisiekite dabar

Originalumas, vadovų patirtis ir vizija, yra sėkmingo darbo šaltinis.

Susisiekite ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą jums.

Laukiame užklausos

Siųsti užklausą

Patenkinti klientai

Mes suprantame, kad kūrybingumas ir sąžiningumas planuojant verslo strategiją, tobulėjimas ir išmanymas, kaip teikti kokybiškesnes nei kitų paslaugas, gali padėti atitikti klientų interesus ir įgyvendinti drąsias, nekasdieniškas idėjas.
Asset 32@4x
Asset 32@4x