Angų pjovimas, stiprinimas

Beveik du trečdalius gyvenimo praleidžiame namuose, todėl juose gyvenančiam žmogui labai svarbus racionalus ir funkcionalus erdvės išplanavimas. Dažnai senos statybos butų, ofisų išplanavimai neatitinka šių dienų savininkų poreikių. Senos statybos butuose dažniausiai būna mažos virtuvės ir vonios patalpos. Turbūt kiekvienas žmogus, įsigijęs būstą, nori jį daugiau ar mažiau pakeisti.

Taigi, jeigu nutarsite virtuvę sujungti su svetaine, ar padidinti vonios kambarį, gali tekti perstatyti ar visiškai išgriauti sienas. Norint  patobulinti ir išplėsti erdves, įrengti naujas duris, koreguoti buto išplanavimą, neišvengiamai reikalingas sienų išardymas, išpjovimas ir jų sustiprinimas.

I ką reikia atkreipti dėmesį?

Norėdami perplanuoti būstą, pirmiausia turėtumetė įvertinti, prie kokių pastato konstrukcijų bus liečiamasi: 

🟨 Paprastų;

🟨 Kapitalinių (laikančiųjų). 

Svarbiausia reikia žinoti, kad jei ketinate kažką griauti,  tai daryti reikia profesionaliai, nes galite sugriauti visą namą. Jei atliekant erdvės išplėtimą nesiliečiama prie nešančių pastato konstrukcijų, nereikalingi papildomi leidimai ir nėra su jomis susijusių išlaidų (išimtis istoriniams objektams).

Leidimai reikalingi tada, kai liečiamasi prie kapitalinių (laikančiųjų) sienų, ar pjaunamos angos fasade. Šiuo atveju reikalingas projektas ir leidimas statybos darbams. Nuo atliekamų darbų sudėtingumo, priklauso ir projektavimo poreikis, bei leidimų išėmimas.  

Prieš atliekant darbus būtina konsultacija su specialistais, kurie, įvertinus situaciją,  pasiūlys Jums geriausius sprendimus. Esant projektui labai svarbu, kad rangovas laikytųsi projekte keliamų reikalavimų medžiagoms ir darbų eigai.

Kodėl rinktis profesionalus?

Labai svarbu, kad darbus atliktų kvalifikuoti ir patyrę specialistai. Profesionalūs darbuotojai, atliekantys rekonstrukcijos darbus, padės išvengti nesusipratimų su kaimynais, draudimo kompanijomis, nepatirsite nuostolių dėl netinkamai ir nesaugiai atliktų darbų. Šiuolaikinės technikos pagalba galima per trumpą laiką ir minimaliomis išlaidomis pjauti sienas, angas, pertvaras, ar aukštinti, platinti jas. Plečiant erdves naudojama įranga, kurios dėka neišsiskiria dulkės, jų kiekis būna minimalus. Darbai atliekami nesukeliant papildomų rūpesčių esamiems šeimininkams. Nebūtina iškraustyti  baldų iš patalpų, kuriuose atliekami darbai. Šeimininkų baldai, sienos nenukenčia, jas apsaugome uždengdami  plevėle arba įrengiant laikinus atitvarus. 

Vienas iš pagrindinių būsto rekonstrukcijos espektų – tai patikimo rangovo darbams atlikti pasirinkimas. Renkantis rangovą reikėtų atkreipti dėmesį į:

🟨 Patirtį – atlikti objektai, rekomendacijos;

🟨 Naudojamą įrangą – kokiu būdu tai atliekama;

🟨 Laiką, per kurį atliekami darbai;

🟨 Teisę atlikti darbus (kapitalinės (laikančiosios) konstrukcijos).

Kokius darbus atliekame?

Dažniausiai klientų pageidaujami atlikti darbai: 

🟨 Vonios ir tualeto patalpų sujungimas išpjaunant pertvarą;

🟨 Vonios kambario (dėžutės išmontavimas), išardymas;

🟨 Virtuvės ir svetainės kambarių sujungimas įrengiant angą sienoje;

🟨 Angų suformavimas nešančiose sienose;

🟨 Mūrinių sienų, pertvarų, grindų išardymas, pjovimas;

🟨 Specifiniai interjero sprendimai įrengiant nišas sienose;

🟨 Naujų langų ir durų formavimas išorinėse sienose; 

🟨 Betono pjovimas.

Darbai atliekami butuose, individualiuose namuose, pramoninėse patalpose.

Šiuolaikinės technikos ir profesionalių specialistų pagalba nebereikia keisti būsto dėl nepatinkančio išplanavimo. Galite ir savo sename, pamiltame būste turėti šiuolaikiškas, šviesesnes erdves. UAB „Taupalda“ padės sukurti erdvę jūsų namuose. Laukiame Jūsų!

Dirbame visoje Lietuvoje!

Susisiekite:  

El. paštu: info@taupalda.lt

Telefonu: +370 689 06666

Susisiekite dabar

Originalumas, vadovų patirtis ir vizija, yra sėkmingo darbo šaltinis.

Susisiekite ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą jums.

Laukiame užklausos

Siųsti užklausą

Patenkinti klientai

Mes suprantame, kad kūrybingumas ir sąžiningumas planuojant verslo strategiją, tobulėjimas ir išmanymas, kaip teikti kokybiškesnes nei kitų paslaugas, gali padėti atitikti klientų interesus ir įgyvendinti drąsias, nekasdieniškas idėjas.
Asset 32@4x
Asset 32@4x