Apie mus

LogoBlueRGBJPEG-01
strongest_in_LT-17

UAB “TAUPALDA“ savo veiklą statybos sektoriuje pradėjo nuo 2006m.  Dėka joje dirbančių kvalifikuotų statybininkų ir vadovų patirties, jau galime pasigirti dideliais pasiekimais statybos sektoriuje.  Pagrindinis įmonės tikslas – įsitvirtinti Lietuvos statybos rinkoje kaip nuosekliai plečianti savo veiklą bendrovė, naudojanti šiuolaikines technologijas ir technikos naujoves. UAB“TAUPALDA“ nori būti įvertinta už aukščiausią darbų kokybę įgyvendinant originalius projektus ir realizuojant drąsias nekasdieniškas idėjas.

Antrus metus iš eilės esame įvertinti kaip „Top įmonė“. Stengiamės plėtoti sąžiningą, skaidrų verslą, puoselėti įmonės finansinę reputaciją, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

UAB “TAUPALDA“ buvo įkurta ir dirba tam, kad:
🟨 Padėtų privatiems asmenims ir organizacijoms įgyvendinti idėjas, kuriant naujus ir modernizuojant bei remontuojant esamus pastatus;
🟨 Siūlytų brandžius statybos sprendimus, kurtų aukštesnės kokybės aplinką verslui bei visuomenei;
🟨 Sudarytų sąlygas savo darbuotojams efektyviai dirbti, ugdyti savo gebėjimus bei įgyvendinti asmeninius tikslus;
   
Įmonė siekia, kad jos verslas būtų pelningas. Ši nuostata suteikia galimybę bendrovei plėstis, o jos darbuotojams – tobulėti ir geriau tenkinti augančius klientų reikalavimus. Įgyvendindama savo misiją UAB“TAUPALDA“ sparčiai didina atliekamų darbų apimtis.
 
Įmonės tikslai:
🟨 Tenkinti privačius interesus;
🟨 Vystyti bendrovės veiklą laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų bei kitų teisės aktų;
🟨 Siekti maksimalaus bendrovės rentabilumo, pelno, aukštų veiklos rezultatų;
🟨 Užtikrinti aukštos kokybės produkcijos gamybą, paslaugų tiekimą ir klientų aptarnavimą.
               

Mes suprantame, kad tik kūrybingumas planuojant verslo strategiją ir išmanymas, kaip teikti kokybiškesnes nei kitų paslaugas, gali padėti aplenkti konkurentus.

Susisiekite dabar

Originalumas, vadovų patirtis ir vizija, yra sėkmingo darbo šaltinis.

Susisiekite ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą jums.

Laukiame užklausos

Siųsti užklausą

Patenkinti klientai

Mes suprantame, kad kūrybingumas ir sąžiningumas planuojant verslo strategiją, tobulėjimas ir išmanymas, kaip teikti kokybiškesnes nei kitų paslaugas, gali padėti atitikti klientų interesus ir įgyvendinti drąsias, nekasdieniškas idėjas.
Asset 32@4x
Asset 32@4x