stipriausi 2013info@taupalda.lt  

+37068906666     

 

    UAB „TAUPALDA“  profesionaliai ir greitai atlieka pamatų, atraminių sienelių, tvoros pamatėlių betonavimo darbus; mūro darbus; fasado šiltinimo ir apdailos darbus. Betono, mūro sienų pjovimas. Patyrę meistrai kokybiškai deda medines, parketlenčių, laminato grindis, kloja linoleumą, pvc dangą.

    Užsakovui pageidaujant paruošiame sklypą pamato įrengimui.

    Per įmonės gyvavimo metus sukaupėme jaunų profesionalių ir atsakingų darbuotojų komandą, kurių dėka galime pasigirti aukšta atliktų darbų kokybe, gerais atsiliepimais, aukštu įmonės reitingu. Kiekvienas klientas mums yra labai svarbus, todėl pagarba ir tolerancija aplinkiniams taip pat padeda siekti gerų rezultatų!

    UAB „TAUPALDA“ visada atsako už savo atliktų darbų kokybę, pasirašo sutartis su užsakovais, darbams suteikiamos garantijos.

    Siekdami pasiūlyti savo užsakovams geriausią darbų ir kokybiškų medžiagų paketo kainą, sudarėme medžiagų tiekimo sutartis, kurios suteikia nuolaidas,  su daugeliu Lietuvoje žinomų įmonių:

  • UAB „Betono centras“
  • UAB „Šilputa“
  • UAB „Atributas“
  • UAB „Ginestra“
  • UAB „Metalo prekyba“
  • UAB „Melesta“
  • UAB „Igis“
  • UAB „Teronis“
  • Pamatų betonavimas

    Jei suplanavote turimame sklype įsirengti pamatus,  pasiruošimo darbai turėtų prasidėti nuo grunto tyrimų. Pasikvietus geologus, sklype atliekami geologiniai tyrimai. Konstruktorius, turėdamas architektūrinius sprendinius, apskaičiavęs apkrovas ir įvertinęs grunto tyrimų rezultatus, parenka tinkamiausią pamatų variantą. Poliniai pamatai yra populiariausi šiai dienai, jų įrengimas yra pigesnis už juostinius.

    Dažniausiai mūsų daromi pamatai - poliniai gręžtiniai pamatai, jie laikomi geriausiais pamatais pagal kokybės ir kainos santykį; ir labiausiai tinka įrengti tada, kai gruntas yra iš molio, nėra vandeningas ir smėlėtas.  Jei gruntas jūsų sklype smelėtas ir vandeningas – gali tekti įrengti polinius spraustinius ( kai į žemę vibracijos būdu įvibruojamas tuščiaviduris vamzdis uždaru galu, tada įleidžiamas armatūros karkasas ir supilamas betonas. Vibruojant vamzdis ištraukiamas.) ar polinius kaltinius ( kai specialios poliakalės pagalba įkalami jau paruošti poliai).

    Įrengiant polinius gręžtinius pamatus sužymėtose vietose (pagal pamatų planą) išgręžiamos ertmės, tuomet supilamas betonas ir į kiekvieną ertmę įkišamas armatūros karkasas, kurio viršutinė dalis paliekama pagal projektą išsikišusi tiek, kiek reikės rostverkui įrengti. Prieš pilant betoną, duobės dugnas yra išvalomas. 

1  2  3

 

    Tolesnis žingsnis - monolitinio rostverko klojimas. Rostverkas yra pamatinė sija jungianti polius ir pastato perduodamą apkrovą,  kurią tolygiai paskirsto poliams. Dažniausiai minimas gręžtinių polinių pamatų trūkumas yra tarp polių ir rostverko atsirandantys šalčio tiltai. Ši problema išsprendžiama paklojant putų polistirolo sluoksnį tarp polių po rostverku. Sujungus rostverką, montuojami klojiniai, pilamas betonas. Kad betonas tinkamai pasiskirstytų ir neliktų neužpildytų ertmių, rostverkas tankinamas giluminiu vibratoriumi. Klojinius galima nuimti po 1-2 dienų. Vasaros metu, karštesnėmis dienomis išbetonuotą rostverką reiketų drėkinti vandeniu, kad nesutrukinėtų; o žiemos metu – uždengti, kad neperšaltų betonas. 

 

4  5  6 

 

  Daugiau mūsų darbų rasite čia    

Originalumas, vadovų patirtis ir vizija, yra sėkmingo darbo šaltinis.

statybos

Rekvizitai

UAB „TAUPALDA“

Juodvarnių sodų 22-oji Nr.14,

LT-10235 Vilnius

Įm.k. 300600770

PVM mok. k. LT100003718310

Ats. sąskaitos:

AB bankas "Swedbankas" 

a/s LT737300010097074790 

AB DNB bankas

a/s LT884010051001783709 

Bendraukime